Piątek, 15 XII 2017 r.
Nr 205/2017 (2335)
indeks alfabetyczny |
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  V  Z  Ź  Ż 
wydanie z wybranego dnia | najczęściej czytane | najlepiej oceniane | zmień rozmiar czcionki | terminy i wydarzenia | kanał RSS
 


5 listopada 2010 r.

Bezpłatna konferencja dla właścicieli biur rachunkowych

Działalność gospodarcza, prowadzona zarówno przez Właścicieli biur rachunkowych jak i ich Klientów obciążona jest dużym ryzykiem prawnym. Jednak zagrożenia można wyeliminować, a dodatkowo poprzez właściwe działania osiągnąć duże korzyści, poprawiając jednocześnie konkurencyjność firmy.

Uwaga: artykuł który czytasz ma ponad 3 miesiące.

R E K L A M A

Z przyjemnością zapraszamy Właścicieli Biur Rachunkowych na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 1.12.2010 r. w Chorzowie, której tematami będą:

Część I 

- Najkorzystniejsze formy prawne prowadzenia działalności 

- Przekształcenia przedsiębiorstw

Część II 

- Planowanie spadkowe;

- Budowa Planu Sukcesji w Rodzinie i Firmie.

Część III 

- Wzrost przychodów Biur Rachunkowych poprzez podniesienie konkurencyjności;

- Bezpłatny program badania kompetencji; Program Certyfikacji.

Prowadzący

Robert Solga - Radca prawny, właściciel kancelarii prawnej zajmującej się na co dzień doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Praktyk, w swojej karierze pełnił również funkcję syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego oraz likwidatora. Reprezentuje klientów w szerokim zakresie spraw gospodarczych. Doświadczony trener - autor wielu szkoleń poświęconych zagadnieniom istotnym dla prowadzących działalność gospodarczą.

Łukasz Martyniec - Prezes Zarządu WMGROUP Kancelaria Obsługi Prawnej i Finansowej, doświadczony trener i wykładowca. Praktyk, zajmujący się planowaniem spadkowym i sukcesji dla klientów indywidualnych, wspólników spółek kapitałowych i osobowych. Szkoli pracowników wielu największych firm ubezpieczeniowych. Brał udział w kilkudziesięciu konferencjach poświęconych planowaniu finansowemu.

Romuald Gabrysz - Prezes Zarządu TaxNet Sp. z o.o., właściciela serwisu www.podatki.biz (dawniej podatki.pl), redaktor prowadzący www.podatki.biz i redaktor naczelny wydawnictwa Ekspert Księgowy. Autor wielu książek o tematyce podatkowej, publicysta i trener. Obecnie zajmuje się analizą kompetencji biur rachunkowych i metodami zwiększania ich przychodów w oparciu o zwiększenie konkurencyjności.
Korzyści z udziału w konferencji

1. Bezpłatny udział w programie certyfikującym opartym o analizę poziomu kompetencji pracowników biur rachunkowych.
2. Organizacja przedsiębiorstwa w sposób zabezpieczający majątek osobisty przed roszczeniami osób trzecich i organów podatkowych.
3. Określenie sytuacji w rodzinie i osób kluczowych w przedsiębiorstwie na wypadek utraty życia oraz wskazanie źródła finansowania kosztów przejęcia masy spadkowej.
4. Bezpłatna konsultacja z prawnikiem w zakresie sporządzenia dyspozycji na wypadek śmierci właściciela lub wspólnika firmy.


Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy
Copyright © TaxNet Sp. z o.o. w Tychach